BAŃKI MYDLANE

Bańki

BIG BUBBLES

Za sprawą starannie dobranej receptury oferowane przez nas płyny do baniek mydlanych pozwalają tworzyć kolorowe bąbelki o zaskakująco dużych rozmiarach. Nasze bańki charakteryzują się dużą sprężystością, a przez co są mniej podatne na pękanie. Są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale i pięknie mienią się w słońcu, co gwarantuje mnóstwo frajdy podczas zabaw na świeżym powietrzu.

Najlepszy płyn do baniek mydlanych!

Jeśli chcesz kupić dobrej jakości płyn do baniek mydlanych, skorzystaj z naszych propozycji i zamów opakowanie o interesującej Cię pojemności. Firma Tuban gwarantuje, że wszystkie dostępne w ofercie sklepu płyny do baniek mydlanych są produktami przygotowanymi z najlepszej jakości składników. Powstają zgodnie ze sprawdzoną recepturą wyrobu, co przekłada się na trwałość i piękny kolor tworzonych z nich baniek mydlanych. Korzystając z naszej oferty, zamówisz specjalny płyn do dużych baniek, nadający im większą elastyczność, a tym samym zapobiegający ich szybkiemu pękaniu. Znajdziesz tu także tradycyjny płyn do baniek w małych opakowaniach, dla dzieci puszczających bańki przy pomocy małych akcesoriów lub słomek. Nasz internetowy sklep z bańkami mydlanymi prowadzi również sprzedaż hurtową, oferując płyny w większych opakowaniach i zestawach.

Dzięki sprawdzonej recepturze nasze płyny do baniek mydlanych gwarantują mnóstwo frajdy podczas zabaw, zapewniając możliwość tworzenia małych lub olbrzymich baniek z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, takiego jak sznury czy specjalne obręcze. W sklepie znajdziesz również wytwornice do baniek mydlanych oraz inne użyteczne akcesoria do ich puszczania. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.

Idealny prezent!

Karta podarunkowa

Podaruj kartę podarunkowa Tuban, zamów już od 50zł!

Zamów kartę podarunkową
Darmowa dostawa od 99 zł
Bezpieczne zakupy
Idealne na prezent
Dostawa do 3 dni
Bądź na bieżąco

Newsletter

Dołącz do naszego Newslettera
i zdobądź 10% rabatu na najbliższe zakupy!

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu