Sztuczny śnieg

SZTUCZNY ŚNIEG

Puszysty i śnieżnobiały sztuczny śnieg to specyficzna masa plastyczna do dekoracji oraz zabawy, przeznaczona do samodzielnego przygotowania w domu, przedszkolu lub szkole. Produkt ma formę sypkiego proszku, który po zmieszaniu z wodą tworzy drobne grudki, wyglądem i konsystencją przypominające naturalny śnieg. Z masy można tworzyć śnieżki, używać jej jako dodatku do Slima lub wykorzystywać do dekoracji.

Sztuczny śnieg do zabawy!

W ofercie firmy Tuban znajdziesz różnorodne masy plastyczne do zabawy dla dzieci w każdym wieku, w tym sztuczny śnieg, który wyglądem przypomina ten naturalny, ale nie rozpuszcza się pod wpływem dodatniej temperatury powietrza. Prezentowana masa plastyczna to śnieg do zabawy, do ugniatania w dłoniach, formowania różnorodnych kształtów, w tym przygotowania śnieżek lub ozdobienia Slima. Sztuczny śnieg w proszku wystarczy w odpowiedniej proporcji wymieszać z wodą, ewentualnie dodać do niego odrobinę tęczowego brokatu i gotowe. To fantastyczna zabawka dla najmłodszych, z której chętnie skorzystają również starsze dzieci, zwłaszcza jeśli planują przygotowanie atrakcyjnych, bożonarodzeniowych dekoracji.

Przyjemny w dotyku, sypki, ale nierozpuszczający się w dodatniej temperaturze sztuczny śnieg dla dzieci oferujemy w opakowaniach o różnej pojemności, tak by każdy mógł sięgnąć po produkt dopasowany do własnych potrzeb. Skorzystaj z naszej oferty i zamów oryginalną masę plastyczną, która pomoże w rozwijaniu dziecięcej kreatywności, ćwiczeniu sprawności manualnej i która zagwarantuje najmłodszym mnóstwo doskonałej rozrywki.

Zabawa całorocznym, sztucznym śniegiem daje wielką frajdę i jest świetną alternatywą dla dobrze wszystkim znanego sezonowego białego puchu. Oferowany przez nas produkt to dekoracyjna masa plastyczna, która swoją konsystencją do złudzenia przypomina prawdziwy śnieg. Tym, co zdecydowanie go od niego różni, jest odporność na dodatnie temperatury, co sprawia, że możesz mieć na zawołanie odrobinę zimy w swoim domu bez kałuży wody po skończonej zabawie.

Czym jest sztuczny śnieg?

Sztuczny śnieg to drobny sypki proszek, który w łatwy sposób możesz przeobrazić w zimową ozdobę we własnym domu. Po dokładnym wymieszaniu proszku z wodą utworzy się lekki puszek. Sztuczny śnieg, w przeciwieństwie do prawdziwego śniegu nie topnieje. Dzięki temu daje wiele możliwości do zabawy. Ugniatanie, formowanie czy wykorzystanie do przyozdobienia świątecznych dekoracji – to tylko kilka możliwości zabawy nim. Sztuczny śnieg nadaje się znakomicie do tworzenia zimowych śnieżek lub do dodania do tworzonego przez nas Slime, aby ten zyskał ciekawą konsystencję i wygląd.

Ważne jest, by utrzymać odpowiednie proporcje pomiędzy proszkiem a wodą i aby po skończonej zabawie umieścić go w zamykanym pojemniku. W ten sposób sztuczny śnieg będzie mógł dłużej Cię cieszyć. Jeśli chcesz nadać mu bardziej połyskliwego wyglądu, nic nie stoi na przeszkodzie, by w trakcie tworzenia dodać do niego brokat. To jeszcze bardziej przybliży jego wygląd do naturalnego, migotliwego białego puchu. W ofercie naszego sklepu proponujemy sztuczny śnieg w dwóch różnych pojemnościach, aby zaspokoić potrzeby wszystkich miłośników tej zabawy. Proszek do przygotowania śniegu jest oferowany w zamykanych pojemnikach, które można wykorzystać do późniejszego przechowywania wytworzonego przez nas śniegu.

Kreatywna zabawa sztucznym śniegiem bez zależności od temperatury to ciekawe i stymulujące zajęcie dla najmłodszych. Oferowany przez nas produkt z założenia jest przeznaczony do kontaktu ze skórą, dlatego jest bezpieczny i nietoksyczny. Zabawa nim nadaje się dla małego, jak i dla dużego fana zajęć manualnych i zapewnia wiele rozrywki.

Idealny prezent!

Karta podarunkowa

Podaruj kartę podarunkowa Tuban, zamów już od 50zł!

Zamów kartę podarunkową
Bądź na bieżąco

Newsletter

Dołącz do naszego Newslettera
i zdobądź 10% rabatu na najbliższe zakupy!

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

 

I confirm that I have read the Regulations of the online store and accept its provisions and that I have read the Privacy Policy of the store