O NAS

HISTORIA FIRMY

Jesteśmy polskim producentem kreatywnych zabawek. Od ponad piętnastu lat tworzymy produkty, które wnoszą w życie naszych małych klientów radość, pobudzają ich kreatywność i są w pełni bezpieczne dla ich zdrowia. A wszystko zaczęło się w 2009 roku od wyjątkowego płynu do dużych baniek mydlanych, którego pierwsze litry powstały w małym, domowym laboratorium. Skuteczność jego właściwości oraz wytrzymałość i okazałe rozmiary powstałych baniek docenili nawet najlepsi, światowi twórcy bańkowych pokazów.

Dzięki płynowi aż trzy razy pobiliśmy Światowy Rekord Guinnessa w liczbie osób zamkniętych w bańce mydlanej. W 2012 roku było to 125 osób, następnie – 193, aż w końcu w 2018 roku było to aż 417 osób! Te sukcesy stały się motorem do dalszego działania. Od tego czasu, do naszej oferty wprowadziliśmy całą gamę kolorowych SLIMEów, kreatywne zestawy do tworzenia żelowych figurek TUBI JELLY, uwielbiany przez dzieci PIASEK DYNAMICZNY, serię kosmetyków, a wśród nich zmywalne wodą LAKIERY DO PAZNOKCI, MULTISENSORYCZNE PIANKI i wiele innych produktów. Nie zwalniamy tempa i codziennie pracujemy nad poszerzaniem kreatywnej oferty.

Produkty TUBAN powstają w Polsce i posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zostały docenione nie tylko u nas, ale też w 25 innych krajach świata, w tym między innymi w ZEA, Kanadzie, Korei czy Japonii.

Signature
TUBAN W LICZBACH

CO NAS WYRÓŻNIA?

15

LAT DOŚWIADCZENIA

inspiruje nas do tworzenia coraz to nowych produktów

250

PRODUKTÓW

i obietnica, że na ta tej liczbie nie skończymy

400

ODBIORCÓW

zarówno w Polsce jak i w 25 krajach świata

BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PRODUKTÓW

Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia bezpiecznych produktów.

Jako firma zajmująca się produkcją zabawek dla dzieci – przywiązujemy bardzo dużą wagę do tworzenia bezpiecznych produktów. Każdy wprowadzany do sprzedaży artykuł – przechodzi bardzo restrykcyjne testy. Wszystkie zabawki znajdujące się w naszej ofercie i oznaczone logo TUBAN, produkowane są w Polsce. Zanim wprowadzimy do sprzedaży kolejną nowość,
musi ona zyskać (w zależności od tego, z jakiej grupy towarowej pochodzi) odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa chemicznego oraz bakteriologicznego. Musi także również spełniać normy bezpieczeństwa zabawek, czyli PN EN71. (Norma europejska EN71 określa wymogi bezpieczeństwa dla zabawek. Zgodność z tą normą jest prawnie wymagana, jeśli zabawka sprzedawana jest na terenie Unii Europejskiej).

Nasza firma gwarantuje Wam wysoką jakość oferowanych zabawek.

Wybierając produkty TUBAN możecie mieć całkowitą pewność, że dajecie dziecku nie tylko kreatywną i pełną radości, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę.

INSPIRUJEMY DO KREATYWNEJ ZABAWY

CZEKAMY NA CIEBIE!

Chcesz zapewnić dzieciom lub gościom wspaniałe atrakcje? Niezależnie, czy organizujesz przyjęcie dla maluchów, event firmowy, wesele, czy imprezę niespodziankę dla bliskiej Ci osoby – bańki mydlane Tuban będą doskonałą propozycją na każdym wydarzeniu!

W Tuban.pl oferujemy wysokogatunkowy płyn do puszczania baniek mydlanych na świeżym powietrzu i nie tylko. Dysponujemy zestawami dla najmłodszych, wytwornicami baniek mydlanych i komponentami zapewniającymi duże bańki mydlane do organizacji profesjonalnych pokazów. Znajdziesz u nas sznurki i kijki do baniek mydlanych, a także obręcze, dzięki którym zamkniesz widzów lub imprezowiczów w bańce! Jest to ciekawa propozycja, która wywoła ogromne emocje. Gwarantujemy świetną zabawę – przekonaj się o tym na własne oczy!

OPINIE

EKSPERCI O NAS

“Jak oswoić u dziecka śliską i lepką konsystencję za pomocą slime czyli popularnych glutków?
Przede wszystkim zapewnij kilkulatka, że tworzycie glutek do zabawy i to on decyduje, kiedy zechce go dotknąć. Koniecznie włącz dziecko we wspólne przygotowania! Początkowo możecie działać z pomocą szpatułki, a nawet w rękawiczkach – nic na siłę, na tym polega moc OSWAJANIA (…)”

Urszula Petrycka

Neurologopedka.

Od 8 lat pracuje z dziećmi i ich rodzinami podczas zajęć indywidualnych i grupowych.

Nasze osiągnięcia

nagrody i wyróżnienia

Światowy Rekord Guinnessa 2012 – 125 osób zamkniętych w bańce mydlanej
CZAS DZIECKA – PRODUKT ROKU 2012
Światowy Rekord Guinnessa 2012 – 193 osób zamkniętych w bańce mydlanej
ZABAWKA ROKU 2014 BAŃKI MYDLANE
Światowy Rekord Guinnessa 2018 – 419 osób zamkniętych w bańce mydlanej
ZABAWKA ROKU – NAGRODA DZIECI 2018 TUBAN SLIME
ZABAWKA ROKU – NAGRODA DZIECI 2021 SERIA TUBI JELLY
WYRÓŻNIENIE Komitetu Ochrony Praw Dziecka dla PIANKI SHOCK w kategorii PSYCHOMOTORYCZNE WSPIERANIE ROZWOJU
ZABAWKA ROKU – NAGRODA DZIECI 2023 Tubi Jelly Planety
BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK – LATO 2023Piasek dynamiczny Farma
NASZA MISJA I WIZJA

PODSTAWOWE WARTOŚCI

Produkujemy nasze zabawki w oparciu o podstawowe wartości jakie wyznajemy, nasze zabawki spełniają takie kryteria jak:

Jakość
Troska
Bezpieczeństwo

NASZE ATUTY I OSIĄGNIĘCIA

100% PRODUKT
POLSKI

3 REKORDY
GUINNESSA

ZABAWKA
ROKU

PONAD 20
KRAJÓW ŚWIATA

BADANE
LABORATORYJNIE

JAKOŚĆ I
INNOWACYJNOŚĆ

Bądź na bieżąco

Newsletter

Dołącz do naszego Newslettera
i zdobądź 10% rabatu na najbliższe zakupy!

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

 

I confirm that I have read the Regulations of the online store and accept its provisions and that I have read the Privacy Policy of the store