O NAS

HISTORIA FIRMY

Jesteśmy polską firmą produkującą kreatywne zabawki. Naszą przygodę z branżą dziecięcą rozpoczęliśmy w roku 2009, kiedy to założyciel i właściciel firmy Tuban, Jakub Bochenek, w swoim domowym laboratorium stworzył niezwykle wytrzymały i zaskakująco skuteczny płyn do gigantycznych baniek mydlanych. Bardzo szybko ten niezwykły płyn stał się prawdziwym hitem wśród dorosłych i dzieci, a my udowodniliśmy jego skuteczność pobijając pierwszy Światowy Rekord Guinnessa w ilości zamkniętych w bańce osób – było ich aż 125! Od tej pory staliśmy się specjalistami od płynu do baniek, którego recepturę doprowadziliśmy do perfekcji. A rekord Guinnesa w ilości zamkniętych w bańce osób poprawiliśmy jeszcze dwa razy – w 2012 bańka Tubana pomieściła 193, a w 2018 aż 417 osób ! Ale płyn do baniek to nie jedyna zabawka, jaką możemy się pochwalić.

Kochamy tworzyć i tą kreatywnością pragniemy zarażać dzieci, dlatego od ponad dwunastu lat regularnie wprowadzamy na rynek nowe produkty. Obecnie, poza płynem i akcesoriami do baniek mydlanych, znaleźć można u nas niezwykle kolorowe i niezwykle rozciągliwe JIGGLY SLIME, zestawy do samodzielnego tworzenia slimów, kolorowe kleje PVA, bezpieczne aktywatory i szereg najróżniejszych dodatków. W naszej ofercie znajduje się także seria lakierów zmywalnych wodą TUBI GLAM, kreatywne Tubi Pianki i nadające się do tworzenia trójwymiarowych figurek zestawy TUBI JELLY. Do naszej oferty wprowadziliśmy też transparentne giga balony i hel do ich dmuchania, a także pomysłowe pianki multisensoryczne SHOCK, wspaniale nadające się do rehabilitacji. Produkty firmy TUBAN są w pełni bezpieczne, doceniane na całym świecie, a bawią się nimi odbiorcy w ponad 25 krajach świata, w tym w  Kanadzie, Korei czy Japonii.

Signature
TUBAN W LICZBACH

CO NAS WYRÓŻNIA?

13

LAT DOŚWIADCZENIA

inspiruje nas do tworzenia coraz to nowych produktów

250

PRODUKTÓW

i obietnica, że na ta tej liczbie nie skończymy

400

ODBIORCÓW

zarówno w Polsce jak i w 25 krajach świata

BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PRODUKTÓW

Przywiązujemy dużą wagę do tworzenia bezpiecznych produktów.

Jako firma zajmująca się produkcją zabawek dla dzieci – przywiązujemy bardzo dużą wagę do tworzenia bezpiecznych produktów. Każdy wprowadzany do sprzedaży artykuł – przechodzi bardzo restrykcyjne testy. Wszystkie zabawki znajdujące się w naszej ofercie i oznaczone logo TUBAN, produkowane są w Polsce. Zanim wprowadzimy do sprzedaży kolejną nowość,
musi ona zyskać (w zależności od tego, z jakiej grupy towarowej pochodzi) odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa chemicznego oraz bakteriologicznego. Musi także również spełniać normy bezpieczeństwa zabawek, czyli PN EN71. (Norma europejska EN71 określa wymogi bezpieczeństwa dla zabawek. Zgodność z tą normą jest prawnie wymagana, jeśli zabawka sprzedawana jest na terenie Unii Europejskiej).

Nasza firma gwarantuje Wam wysoką jakość oferowanych zabawek.

Wybierając produkty TUBAN możecie mieć całkowitą pewność, że dajecie dziecku nie tylko kreatywną i pełną radości, ale przede wszystkim bezpieczną zabawę.

INSPIRUJEMY DO KREATYWNEJ ZABAWY

CZEKAMY NA CIEBIE!

Chcesz zapewnić dzieciom lub gościom wspaniałe atrakcje? Niezależnie, czy organizujesz przyjęcie dla maluchów, event firmowy, wesele, czy imprezę niespodziankę dla bliskiej Ci osoby – bańki mydlane Tuban będą doskonałą propozycją na każdym wydarzeniu!

W Tuban.pl oferujemy wysokogatunkowy płyn do puszczania baniek mydlanych na świeżym powietrzu i nie tylko. Dysponujemy zestawami dla najmłodszych, wytwornicami baniek mydlanych i komponentami zapewniającymi duże bańki mydlane do organizacji profesjonalnych pokazów. Znajdziesz u nas sznurki i kijki do baniek mydlanych, a także obręcze, dzięki którym zamkniesz widzów lub imprezowiczów w bańce! Jest to ciekawa propozycja, która wywoła ogromne emocje. Gwarantujemy świetną zabawę – przekonaj się o tym na własne oczy!

Nasze osiągnięcia

nagrody i wyróżnienia

Światowy Rekord Guinnessa 2012 – 125 osób zamkniętych w bańce mydlanej
CZAS DZIECKA – PRODUKT ROKU 2012
Światowy Rekord Guinnessa 2012 – 193 osób zamkniętych w bańce mydlanej
ZABAWKA ROKU 2014 BAŃKI MYDLANE
Światowy Rekord Guinnessa 2018 – 419 osób zamkniętych w bańce mydlanej
ZABAWKA ROKU – NAGRODA DZIECI 2018 TUBAN SLIME
ZABAWKA ROKU – NAGRODA DZIECI 2021 SERIA TUBI JELLY
WYRÓŻNIENIE Komitetu Ochrony Praw Dziecka dla PIANKI SHOCK w kategorii PSYCHOMOTORYCZNE WSPIERANIE ROZWOJU
ZABAWKA ROKU – NAGRODA DZIECI 2023 Tubi Jelly Planety
BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK – LATO 2023Piasek dynamiczny Farma
NASZA MISJA I WIZJA

PODSTAWOWE WARTOŚCI

Produkujemy nasze zabawki w oparciu o podstawowe wartości jakie wyznajemy, nasze zabawki spełniają takie kryteria jak:

Jakość
Troska
Bezpieczeństwo

NASZE ATUTY I OSIĄGNIĘCIA

100% PRODUKT
POLSKI

3 REKORDY
GUINNESSA

ZABAWKA
ROKU

PONAD 20
KRAJÓW ŚWIATA

BADANE
LABORATORYJNIE

JAKOŚĆ I
INNOWACYJNOŚĆ

Bądź na bieżąco

Newsletter

Dołącz do naszego Newslettera
i zdobądź 10% rabatu na najbliższe zakupy!

I confirm that I have read the Regulations of the online store and accept its provisions and that I have read the Privacy Policy of the store

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

 

I confirm that I have read the Regulations of the online store and accept its provisions and that I have read the Privacy Policy of the store