Organizujesz urodziny dziecka? Pomyśl o atrakcjach!

Każde dziecko szaleje z radości na myśl o urodzinach z prawdziwego zdarzenia! Jeśli chcesz sprawić dziecku przyjemność, zorganizuj niepowtarzalne przyjęcie, na które będzie mógł zaprosić kolegów. Jakie atrakcje warto zapewnić na urodzinowym party dla malucha? Mamy kilka sprawdzonych pomysłów!

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka – jak je zorganizować samodzielnie?

W internecie znajdziecie mnóstwo ogłoszeń firm, które reklamują swoje usługi związane z organizacją dziecięcych przyjęć urodzinowych. Możesz wynająć salę z odpowiednią dekoracją, gotowy catering, kostiumy czy animatorów, którzy będą zabawiać dzieci podczas imprezy. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować ją własnymi siłami. Wbrew pozorom wcale nie trzeba mieć wyjątkowych umiejętności urządzaniu kinderbali ani nawet dużego budżetu. Tak naprawdę najważniejszy jest pomysł i ustalenie motywu przewodniego. Urodzinki w klimacie bajek z księżniczkami Disneya, na sportowo, a może zabawa z eksperymentami naukowymi? Ty znasz swoje dziecko najlepiej i wiesz, jaki motyw przewodni sprawi mu przyjemność. Porozmawiajcie o tym wspólnie, biorąc pod uwagę budżet, jakim dysponuje Wasze gospodarstwo domowe. Dziecko powinno mieć świadomość, że być może nie wszystkie marzenia da się spełnić od ręki. Na szczęście jest kilka fantastycznych atrakcji, które nie wymagają ogromnych nakładów finansowych i wywołają uśmiech na buzi każdego malucha.

Bańki mydlane – atrakcja, którą kocha każde dziecko

Pomysł na atrakcję, którą kochają nie tylko najmłodsze dzieci? Oczywiście bańki mydlane! Jeśli chcecie sprawić radość kolegom i koleżankom swoich pociech, przygotujcie kilka praktycznych narzędzi, które pomogą Wam wyczarować zarówno małe bańki, jak i kule wielkości XXL. Opalizujące na kolorowo, fotogeniczne i angażujące uwagę, sprawdzą się jako pomysł na zabawę, ale też element dekoracji. Czego potrzebujecie? Przydadzą Wam się przede wszystkim wytwornice baniek mydlanych. Proste w obsłudze propozycje znajdziecie w naszym sklepie, na przykład sznurek do wielkich baniek albo obręcze (z pojedynczym kółkiem lub w wersji multi). Podstawą powodzenia, czyli puszczania baniek o ładnym kształcie, długo unoszących się w powietrzu i wytrzymałych nawet przy użyciu długiego sznurka, jest oczywiście odpowiedni płyn do dużych baniek mydlanych (lub małych, w zależności od oczekiwanego efektu). Najlepsze, sprawdzone receptury, po jakie sięgają profesjonalni animatorzy, znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Nasza akcesoria, takie jak lekkie obręcze do baniek mydlanych są zaprojektowane tak, żeby mogły je komfortowo obsługiwać nawet dzieci, jednak ze względu na ewentualne zagrożenia, podczas zabawy zawsze należy sprawować nad maluchami opiekę.

Balony z helem, czyli zabawa dla każdego!

Kolejna propozycja dla pomysłowych rodziców, którzy mają w planach zorganizowanie małego kinderbalu dla solenizanta? Balony z helem, które zauroczą nie tylko najmłodszych. To naprawdę niedrogi sposób na całkowitą odmianę wnętrza – wystarczy kilka unoszących się pod sufitem balonów z helem, które może pociągnąć za sznureczek nawet najmniejsza rączka naszych milusińskich, żeby pokój dzienny czy taras nabrały iście magicznego charakteru. Zastanawiasz się, jak stworzyć taką dekorację? To proste – wystarczy zaopatrzyć się w hel do balonów z naszego sklepu. Nie potrzebujesz kilkukilogramowych, ciężkich butli z helem. Oferowany przez markę Tuban Crazy Hel to wygodny w użyciu, zapuszkowany gaz, za pomocą którego wypełnisz od kilku do kilkunastu balonów. Jest dziecinnie prosty w obsłudze, a do tego pozwala modyfikować położenie balonów w poziomie i w pionie, w zależy od stopnia napełniania balonów helem. Można go stosować do balonów foliowych i lateksowych. Jeśli chcesz, żeby ładnie unosiły się w powietrzu, wybieraj raczej większe balony i zawsze dobrze ograniczaj jego przepustowość, wiążąc solidnie koniec lub stosując specjalne zawory.

Jakie jeszcze atrakcje zapewnić dziecku?

Planując urodziny swojego dziecka, weź pod uwagę inne atrakcje, które umilą zabawę wszystkim gościom imprezy. Fajnym pomysłem jest robienie fotografii natychmiastowych, na przykład za pomocą aparatu typu polaroid – to znakomita pamiątka dla każdego malucha i jego rodziców. Warto też zadbać o ruch dzieci, zwłaszcza jeśli party organizowane jest na świeżym powietrzu. Zabawa w berka czy dwa ognie zawsze jest strzałem w dziesiątkę i rozrusza każdego malucha. Weźcie pod uwagę zorganizowanie w ramach przyjęcia loterii z symbolicznymi nagrodami, taki jak czekoladki czy drobne figurki. Jeśli dzieci będą spędzać czas w mieszkaniu, możecie wymyślić im kochaną przez wszystkich najmłodszych zabawę w robienie własnego slime, czyli elastycznego „glutka” o zróżnicowanych kolorach, zapachach i fakturze. Jeśli ten pomysł do Was przemawia, zajrzyjcie do naszego sklepu po akcesoria, jakich będzie potrzebować, żeby zająć tą nietypową rozrywką maluchy.
Organizujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka? Wybierz się na wirtualne zakupy do naszego sklepu. Czekają na Ciebie dziesiątki pomysłów na dekoracje i zabawy dla najmłodszych. Obręcze do baniek mydlanych, hel do balonów, a może materiały do lepienia domowego slime? To wszystko znajdziesz u nas!