Zestawy ALIEN SLIME i MAGIC PINK nagrodzone w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku

Zestawy ALIEN SLIME i MAGIC PINK zostały nagrodzone w 22 edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku w kategorii Zabawki 4-7 lat.

Bardzo cieszymy się, że Kapituła Konkursowa, składająca się z ekspertów, doceniła walory naszej serii SLIMÓW zmieniających kolor.

 

“Świat Przyjazny Dziecku” to organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (KOPD) konkurs, który wyróżnia produkty, miejsca, inicjatywy i portale dla dzieci wpływające na ich rozwój. Ma na celu promowanie bezpiecznych i wysokiej jakości produktów. Konkurs jest wspierany przez patronów medialnych, sponsora i objęty honorowym patronatem przez znaczące instytucje: Rzecznika Praw Obywatelskich i Rzecznika Praw Dziecka.

Konkurs zainicjowany w 2002 roku przez Komitet Ochrony Praw Dziecka  ma na celu wybranie spośród zgłoszonych zabawek, książek, miejsc i inicjatyw te, które znacząco wpływają na rozwój poznawczy, społeczny, emocjonalny oraz wrażliwość estetyczną dzieci. Konkurs ma na celu wyróżnienie najbezpieczniejszych i najwyższej jakości produktów, w tym książek, zabawek, multimediów i akcesoriów szkolnych. Więcej informacji, o szczegółowych kryteriach znajdziesz na stronie kopd.pl.

Wszystkie nagrodzone produkty można poznać tu: link