Pachnące nowości – FLUFFY SAND już w sprzedaży

Na wiosnę w TUBANIE zapachniało… nowościami! I to dosłownie! Nowa seria ultralekkich piasków do zabawy wyróżnia się cudownym zapachem gumy balonowej. Ale to nie wszystko!

 

Pluszowo miękki piasek do kreatywnej zabawy jest dostępny w czterech pastelowych kolorach: różowym, żółtym, zielonym i niebieskim. Można go kupić w zestawie z foremkami oraz w dwupakach. Wkrótce w ofercie będą tez dostępne saszetki z każdym kolorem piasku. Z piasku można lepić kształty, formować, a budowle się nie rozsypują. Piasek nie wysycha i nie rozsypuje się. Jest także niezwykle lekki – wprost idealny dla małych raczek.

 

Co dla Was przygotowaliśmy?

 

Wraz z akcesoriami zestawu Lodziarnia wyczarujesz słodko pachnące guma balonową desery. W zestawie Lodziarnia znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć swoje własne lodowe przysmaki. Zawarte w zestawie cztery foremki i łyżka do nabierania umożliwią Ci stworzenie smakowicie wyglądającego deseru.  Zestaw zawiera cztery kolory piasku: różowy, niebieski, zielony i żółty.

 

Fluffy Sand znajdziecie też w dwupakach: do wyboru zestaw różowo-zielony i żółto-niebieski. W każdym pudełku znajduje się po 70 gramów każdego koloru. Do zabawy nim można wykorzystać foremki do tradycyjnego piasku. Piasek można ugniatać lub odciskać w nim różne kształty.

 

W maju do oferty dołączą także pojedyncze saszetki. Każda saszetka zawiera aż 90 gramów piasku w jednym kolorze, z którego Twoje dziecko może tworzyć budowle, eksperymentować z foremkami i kształtami, rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i zdolności manualne.

 

Piasek ma zapach uwielbianej przez dzieci gumy balonowej. Aby piasek jak najdłużej służył do zabawy przechowuj go w zamkniętym pojemniku, chroń od zanieczyszczenia, myj i osusz ręce przed zabawą, a także unikaj zamoczenia piasku.