Najpopularniejsze marzenia dzieci – kim chce zostać Twoje dziecko?

„Moje dziecko chce być infulencerem”

Astronauta, piosenkarka, a może lekarz? Okazuje się, że niekoniecznie. Współczesne dzieci, które nie znają świata bez Internetu, nierzadko przyznają się do tego, że w przyszłości chętnie zostaliby youtuberami albo blogerami. Bycie influencerem, który na życie zarabia grając w gry i nagrywając filmiki do popularnych mediów społecznościowych to dla wielu dzieci spełnienie najskrytszych marzeń. Już kilkulatki obserwując zachowanie swoich idoli w sieci, którzy przekonują ich, że utrzymują się wyłącznie z działalności w social mediach, same widzą się w tej branży w dorosłym życiu. Niektóre brzdące swoją przyszłość upatrują również w możliwości wykonywania zawodu grafika czy informatyka.

„Moje dziecko chce być dorosłe”

Sam fakt bycia dorosłym to dla sporej grupy dzieci coś niesamowitego. W końcu dorośli sami decydują o tym, kiedy pójdą spać albo co będą jeść lub też ile czasu spędzą poza domem. Dorosłym nikt nie narzuca stylu ubierania czy sposobu na życie. Wiele dziewczynek ochoczo przymierza buty na obcasach swoich mam, zakłada biżuterię i maluje usta szminką, by poczuć się jak prawdziwa dorosła kobieta.Teraz dziewczynki chcące poczuć namiastkę dorosłości mają taką możliwość, ponieważ tuban.pl dysponuje całą linią specjalnych lakierów do paznokci, przeznaczonych dla wyjątkowych potrzeb dziecka. W trosce o zdrowie najmłodszych, tego rodzaju lakiery są wyjątkowo przyjazne najmłodszym. Produkt można bez trudu zmyć wodą. Lakier jest bezzapachowy, natomiast jego gorzki smak zapobiega obgryzaniu paznokci przez dziecko.Lakiery Tuban są w pełni bezpieczne dla dziecięcej płytki i mogą być zmywane oraz nakładane kilka razy dziennie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów każdy miłośnik kolorowych paznokci znajdzie tu barwę idealną dla niego. Warto przyjrzeć się lepiej wszystkim wersjom kolorystycznym.

„Moje dziecko chce podróżować po świecie i zdobywać nowych znajomych”

Gdy dziecko jest już starsze, często stawia sobie konkretniejsze cele do realizacji. Twój nastolatek może postanowić nauczyć się języka angielskiego, ponieważ marzy o tym, by podróżować po świecie i zdobywać znajomych wśród cudzoziemców. Inni natomiast są bardziej żądni przygód i liczą na to, że szkoła, a w przyszłości studia z dala od domu zagwarantują im wiele wrażeń.W wieku nastoletnim dziecko ma nierzadko już sprecyzowane pasje, które chciałoby realizować w przyszłości. Sport, sztuka czy nauki ścisłe to droga, którą obierają dzieciaki, by dążyć do spełnienia swoich marzeń.Dzieci snują również marzenia o konkretnych zabawkach, posiadaniu własnego zwierzaka, skokach na bungee czy locie na Księżyc. Niektóre marzenia są łatwiejsze do spełnienia, a inne trudniejsze do realizacji. Marzenie o pomalowanych paznokciach można spełnić z Tuban, sklepem z produktami dla dzieci, oferującym lakier do dziecięcych paznokci.