Schleimzubehör

Fascynujące SLIME dostępne w ramach oferty Tuban.pl to wyjątkowe zabawki, które przypadną do gustu każdemu dzieciakowi. Warto jednak mieć na uwadze, że zabawa nimi jest jeszcze ciekawsza, gdy wyposaży się w specjalne dodatki do slimów, także do zakupu w naszym sklepie. Jako przodujący producent tego typu gadżetów, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość i przebadany skład naszych artykułów, co obejmuje także aromaty, barwniki i brokaty przeznaczone do użytku ze SLIME. Zachęcamy do bardziej szczegółowego zapoznania się z asortymentem

Tuban.pl – oprócz produktów służących do personalizacji glutów, odnajdą tu Państwo płytki, kamyczki i miseczki, przydatne do różnego rodzaju eksperymentów z udziałem naszych zabawek! Dostępne u nas dodatki do slimów dostarczą jeszcze więcej frajdy, dlatego nie ma na co czekać – czas wyposażyć się w te interesujące gadżety i zapewnić sobie rozrywkę na zupełnie nowym poziomie. Jakość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i przystępność – tylko w ofercie Tuban.pl!

Dodatki do SLIME

Zabawa Slime od zawsze dostarcza dzieciom wiele frajdy. Aby była jeszcze ciekawsza, możesz podczas tworzenia glutka sięgnąć po dodatki, które pozwolą przenieść zabawę na inny, bardziej interesujący poziom.

Slime z dodatkami to zabawka stymulująca, która rozwija wyobraźnię i sensorykę u dziecka. Dzięki dodatkom takim jak brokat czy kulki styropianowe, wrażenia z zabawy glutkiem będą dużo bardziej urozmaicone. Wykorzystując barwniki i brokaty możesz na przykład zrobić Slime w dowolnym kolorze. Stworzenie oryginalnej masy do zabawy, która wpasuje się w gusta bawiących się Slimem dzieci i dorosłych, jest proste i dostępne dla wszystkich kreatywnych twórców.

Wszystkie dodatki do Slime sprawiają, że zabawa rozciągliwym glutkiem daje dużo więcej radości i satysfakcji oraz wpływa odstresowująco i relaksująco, nawet na dorosłych. A Slime aż prosi się, by bez końca ściskać go i ugniatać. Dodając różne składniki do zmieszanego kleju i aktywatora, w prosty sposób zmienisz strukturę, barwę, a nawet zapach swojego Slime. Nadasz mu w ten sposób unikalny i spersonalizowany wygląd. Możesz stworzyć na przykład glutka inspirowanego ulubionym owocem albo w motywie świątecznym. W doborze naszych dodatków do Slime ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Szeroki wybór dodatków do slimów

W ofercie znajdziesz mnóstwo dodatków do Slime, które sprawią, że Twój glutek przejdzie niesamowitą metamorfozę: kuleczki, brokaty, barwniki, aromaty. Wszystkie te dodatki dostępne są w przeróżnych formach, rozmiarach i kolorach i są wykonane z nietoksycznych materiałów.

Zależy nam, by zabawa Slime zrobionym z naszych produktów była zawsze w pełni bezpieczna. Wszystkie nasze dodatki są produktami przeznaczonymi specjalnie do tworzenia glutków. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas dodatki do Slime były najwyższej jakości, a tworzone dzięki nim Slime były jak najbardziej wytrzymałe i dawały radość jak najdłużej.

Perfektes Geschenk!

Geschenkkarte

Stay updated

Newsletter

Join our Newsletter
and get 10% discount on your next purchase!

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

 

I confirm that I have read the Regulations of the online store and accept its provisions and that I have read the Privacy Policy of the store