PVA-Kleber für Schleim

Unikalne kleje PVA do slime to jeden z podstawowych produktów w ofercie Tuban.pl, czyli bardzo interesująca substancja, która z pewnością zapewni wiele frajdy dorosłym i dzieciom. Klej ten najlepiej sprawdza się z dostępnym w naszym sklepie aktywatorem – po zmieszaniu z aktywatorem, preparat ten zmienia się w SLIME, pozwalając wytworzyć substancję w wybranej ilości! Tworzenie takiego gadżetu to zabawa sama w sobie, dlatego każdy malec z pewnością wykaże się niemałym entuzjazmem podczas domowych eksperymentów z naszymi produktami.

Ogromny nacisk kładziemy na jakość, którą wykazują nasze kleje PVA do slime, skupiając się przede wszystkim na bezpiecznym składzie, kompletnie pozbawionym szkodliwych substancji. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami od SLIME, dlatego można nam zaufać – wszystkie artykuły w naszej ofercie to najwyższa jakość! Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i wybrania produktów dla siebie – z pewnością nie będą Państwo rozczarowani!

Klej PVA do slime

Każdy miłośnik Slime’a wie, że bez kleju PVA nie sposób samodzielnie go wykonać. Większość osób zna ten klej z czasów szkolnych, bo od lat używany jest on do klejenia papieru czy tektury oraz do wykonywania rozmaitych prac plastycznych. Kleje PVA od Tuban, poza tym, że są idealną bazą dla rozmaitych Slime’ow, doskonale się zresztą do takich prac nadają.
Nasze kleje są tworzone w Polsce i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Dając je do zabawy swojemu dziecku, masz pewność, że dajesz mu produkty nietoksyczne, przyjazne i spełniające niezbędne standardy bezpieczeństwa.
W naszym asortymencie znajdziesz kleje PVA o różnych pojemnościach. Duże kanistry z klejem PVA polecamy szczególnie największym miłośnikom slime’ów, którzy różnej maści glutki mogliby wykonywać każdego dnia. Mniejsze, poręczniejsze pojemniki z klejem zmieszczą się bez problemu do szkolnego plecaka. Znajdziesz u nas kleje w różnych kolorach, z drobinkami brokatu, a także takie o niezwykłych zapachach. Dzięki nim Twój własnoręcznie wykonany slime może być kolorowy, pachnący i niepowtarzalny. Jeśli sam chcesz zdecydować jak ma wyglądać ma Twój wymarzony Slime, wybierz biały klej PVA i dodaj do niego wybrane kolory i dodatki.

Biały klej PVA

Klej PVA przezroczysty doskonale sprawdzi się jako klej szkolny. Przyda się do tworzenia prac z kolorowego papieru, bibuły, kartonu czy tektury. Z jego pomocą łatwo wykonasz różne ozdoby czy fantazyjne kolaże. Klej PVA można wykorzystać także do tworzenia prac techniką decoupage, czyli polegającą na ozdabianiu powierzchni przedmiotów cienkim papierem np. wzorzystymi serwetkami.

Kleje PVA do slimów z Tuban.pl są łatwe w użyciu i dostępne w dużych pojemnościach, aby nie zabrakło Ci bazy do wykonania niesamowitych slime’ów, czy też przyboru dla prac plastycznych w domu, przedszkolu czy szkole. Klej PVA z brokatem jest dostępny w wielu niesamowitych kolorach, więc nada się do ozdabiania papierowych gwiazdek, wykonywania ozdób świątecznych czy malowania nocnego nieba. Ograniczeniem jest tu tylko wyobraźnia.
Jeśli chcesz, by Twoje dzieła nie tylko ślicznie wyglądały, ale też pięknie pachniały, wybierz wersję kleju o zapachu ciasta, jabłuszka, arbuza lub truskawki. Pachnący klej PVA do slimów – to dopiero coś.

Klej do slime – jak go używać?

Jak wykonać slime z pomocą kleju PVA od Tuban? To dziecinnie proste!
Możesz skompletować wszystkie potrzebne składniki samodzielnie (znajdziesz je na naszej stronie) lub skorzystać z gotowego zestawu.
A potrzebne Ci będą: klej PVA, aktywator do slime, miska i szpatułka do mieszania glutka. To składniki podstawowe, bez których żaden Slime nie może się obyć. Jeśli chcesz, aby Twój glutek nabrał wyjątkowego charakteru, możesz sięgnąć po różne dodatki do slime takie jak: barwniki i aromaty, kolorowe koraliki, kamyczki czy kuleczki styropianu.

Wybierz swój ulubiony klej do slimów i wlej go do miseczki. Jeśli zdecydujesz się na wersję z kolorem lub brokatem, możesz pominąć krok z dodawaniem barwnika. Jeśli natomiast jest on przezroczysty, możesz na tym etapie dodać do niego barwnik, aromat lub opcjonalnie świecący brokat. Całość trzeba dokładnie wymieszać, aż do równomiernego rozprowadzenia dodanych składników. Teraz pora na aktywator, który zmieni klej w rozciągliwego glutka. Dolewaj go, stopniowo mieszając, aż slime przestanie kleić się do ścianek miseczki. Potem upewnij się, że slime nie lepi się do rąk. Jeśli wciąż jest lepki, należy dodać do niego jeszcze odrobinę aktywatora. Gotowe! Na końcu wsyp do glutka wybrane dodatki, by nadać mu zupełnie nowych właściwości.

A Ty jaki masz pomysł na wykorzystanie naszego kleju do slime? Puść wodze fantazji i stwórz coś niesamowitego z kreatywnymi przyborami od Tuban!

Perfektes Geschenk!

Geschenkkarte

Stay updated

Newsletter

Join our Newsletter
and get 10% discount on your next purchase!

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

 

I confirm that I have read the Regulations of the online store and accept its provisions and that I have read the Privacy Policy of the store