Zabawki na Mikołaja w klasie i w przedszkolu. Idealny prezent do 30 i 60 złotych

zabawki na Mikołaja, prezent na Mikołaja

Zabawki na Mikołaja to coroczny problem wielu rodziców i opiekunów. Z drugiej strony Mikołajki to wyczekiwane święto przez wszystkie dzieci, zarówno te w przedszkolu, jak i w szkole. Warto do wizyty tego wyjątkowego gościa przygotować się dużo wcześniej. Unikniemy wtedy natłoku w sklepach lub nie będziemy musieli stresować się opóźnieniami w dostawach kurierów. Wielu rodziców martwi się także, czy w tym roku, przeznaczony na prezenty budżet będzie wystarczający i uda się kupić ciekawe zabawki na Mikołaja. Jako producent zabawek, chcemy pomóc w wyborze odpowiednich prezentów na tę okazję. Gwarantujemy, także, że znajdziecie u nas prezenty na każdą kieszeń. Poniżej znajdziecie zestawienie, jakie zabawki na Mikołaja kupić w przedszkolu lub w klasie do 30 zł i do 60 zł.

Prezenty na Mikołaja do 30 złotych

Piasek dynamiczny

W tej kwocie znajdziecie u nas kilka pozycji, które świetnie nadają się na prezenty na Mikołaja w przedszkolu i klasie. Dla przedszkolnych maluchów doskonałym prezentem będzie nasz piasek dynamiczny DYNAMIC SAND. Znajdziecie go w kilogramowych opakowaniach z zakrętką w aż pięciu kolorach: zielonym, fioletowym, naturalnym, różowym i niebieskim. Najmłodsi uwielbiają zabawy w piaskownicy, a dzięki DYNAMIC SAND mogą przenieść ulubioną zabawę z podwórka do domu! Już nigdy pogoda nie będzie ograniczeniem, by pobawić się w piaskownicy. Piasek dynamiczny można formować w dowolne kształty, bawić się nim foremkami i uklepywać. W odróżnieniu od zwykłego piasku nie rozsypuje się i trudno nim zaprószyć oczy. Zabawa piaskiem pozwala ćwiczyć motorykę małą i rozbudza kreatywność. Dzięki szczelnemu pojemnikowi piasek można łatwo przechowywać i piasek nie wysycha.

Zestawy SLIME

Dla nieco starszych dzieci polecamy małe zestawy SLIME. Zestawy różnią się miedzy sobą. W zależności od wyboru możecie przygotować czarnego, błyszczącego jak nocne niebo SLIMA GALAXY, pachnącego ciastkami i mieniącego się na różowo SLIMA COOKIE, a nawet zielonego SLIMA Z PIASKIEM DYNAMIC SAND.

Dzieci uwielbiają zabawy SLIMEM, a zestaw DIY pozwoli im go przygotować samodzielnie.

zestawy slime, zabawa slime

W opakowaniu znajduje się wszystko, co niezbędne do przygotowania SLIMA. Zabawa SLIMEM ćwiczy zręczność i dostarcza wrażeń sensorycznych. Nasz SLIME jest wolny od boraksu i innych toksycznych dodatków.

Prezenty na Mikołaja dla nastolatka

Czy w naszej ofercie znajdzie się coś dla nastolatków? Oczywiście, że tak! Ciekawym prezentem na Mikołaja dla nastolatka do 30 złotych będzie… NEO KREDA! To spray do street artu, który jest zmywalny wodą, tak więc cokolwiek zostanie nim namalowane, łatwo to usunąć za pomocą wody. Spray NEO KREDA znajdziecie w kilku odjazdowych kolorach: neonoworóżowym, neonowożółtym, neonowozielonym i neonowoniebieskim. NEO KREDA pozwoli na kreatywne malunki także na… śniegu, więc jest doskonałym prezentem na zimowy czas.

kreda w sprayu, prezenty na Mikołaja

Prezenty na Mikołaja do 60 złotych

Jeśli dysponujecie większym budżetem na prezenty Mikołajkowe, możecie sięgnąć po zestaw FARMA lub PLAŻA z naszym piaskiem dynamicznym. W opakowaniu znajdziecie kilka kolorów piasku i foremki, którymi dzieci mogą odcisnąć różne zwierzęta. Zabawa piaskiem pozytywnie wpływa na rozwój kreatywnego myślenia i wyobraźnię dziecka, wycisza i działa odstresowująco. Piasek jest bezpieczny w zabawie, nie twardnieje i nie wysycha, dzięki czemu można się nim bawić wielokrotnie przez długi czas.

Zestaw TUBI JELLY

Zabawki na Mikołaja TUBI JELLY. Stwórz swoje własne żelowe figurki.

W ofercie jest wiele zestawów tematycznych, które różnią się ilością kolorów żeli i szablonami w opakowaniu. Natomiast możliwości tworzenia są nieograniczone – za pomocą żeli dzieci mogą „narysować”, co tylko chcą, a następnie utrwalić to w aktywatorze. W ten sposób powstaje żelowa figurka. Jeśli Wasz budżet nie jest większy niż 60 złotych, wybierzcie ZESTAW TUBI JELLY ZWIERZĄTKA lub SYRENKA. W zestawie znajdziecie 3 kolory żeli, aktywator, szablony i naczynie do utrwalania figurek.

Piasek Hydrofobowy

Wasze dzieci lubią eksperymenty i interesują się zagadnieniami z zakresu fizyki i chemii? Sięgnijcie po PIASEK HYDROFOBOWY. Ten niezwykły piasek ma taką właściwość, że odpycha wodę – nigdy nie staje się mokry. Po wrzuceniu go do naczynia z wodą wyciągamy go całkowicie suchego. Można z nim przeprowadzać liczne eksperymenty, więcej przeczytasz o nich tu https://tuban.pl/o-magicznym-piasku-ktory-odpycha-wode/. Zestaw HYDROPHOBIC SAND składa się naczynia do wypełnienia wodą, pięciu kolorów piasku i miarki, a jego cena nie przekracza 40 złotych!

Zabawki na Mikołaja od TUBAN

Dlaczego warto wybrać jako prezenty nasze produkty? Bo jesteśmy polskim producentem, który zapewnia jakość i najwyższe standardy produkcji. Wszystkie nasze produkty mają unijne certyfikaty i są bezpieczne dla dzieci. Nie używamy toksycznych składników. O jakości naszych zabawek świadczą również liczne otrzymane nagrody. W tym roku zestaw Tubi Jelly Planety 3d otrzymał Nagrodę Dzieci w konkursie Zabawka Roku 2023 oraz nominację do nagrody na międzynarodowych targach Kind + Jugend 2023. Nagrodzony został również piasek dynamiczny – Farma, który otrzymał Nagrodę Główną w konkursie Bestsellery Rynku Zabawek – Lato 2023, w kategorii „Zabawki dla dzieci w wieku 3+” organizowanym przez redakcję rynekzabawek.pl.

W naszym Laboratorium kreatywnej zabawy tworzymy zabawki rozbudzające wyobraźnię i ciekawość, które gwarantują świetną zabawę!