Zabawki kreatywne – najlepszy pomysł na prezent

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, czyli miesiąc obfitujący między innymi w liczne okazje do obdarowywania się prezentami. Na ten niezwykły czas najbardziej czekają dzieci, jest to więc dla ich rodziców, wujków, dziadków i znajomych okres intensywnego poszukiwania odpowiedniej zabawki.
Zadanie to do łatwych nie należy. Mimo, iż sklepy z zabawkami pękają szwach, to nie zawsze wiadomo co jest w stanie sprawić największą radość
dzieciom i zaspokoić ich oczekiwania.

Aby więc nieco pomóc w tym trudnym zadaniu, w niniejszym artykule podpowiadamy kilka produktów,
które mogą okazać się prezentowym strzałem w dziesiątkę.

Podaruj dzieciom możliwość tworzenia czyli o zestawach TUBI JELLY.

Nic tak nie cieszy, jak zabawka zrobiona samemu. Nawet jeśli obiektywnie daleka jest od ideału, to dla młodego człowieka, który ją wykonał, ma wartość niezwykłą. Właśnie dlatego zabawa TUBI JELLY jest przez dzieci tak bardzo kochana. Zestawy TUBI JELLY dają możliwość tworzenia własnych żelowych figurek, a proces ten jest dodatkowo niezwykle ekscytujący i wciągający. Za pomocą żelowych pisaków wypełnia się wybrany wzór, a następnie wkłada go do specjalnego aktywatora. Po kilku chwilach płaski obrazek zmienia się w trójwymiarową figurkę, a mały człowiek w prawdziewego kreatora.

TUBI JELLY dostępny jest w wielu zestawach tematycznych. Warto zwrócić uwagę na zestaw TUBI JELLY ZIMA, który idealnie wpisuje się w atmosferę zimowych miesięcy. Zestaw zawiera aż sześć żelowych płynów, z których pięć smakowicie pachnie świętami, sztuczny śnieg, zimowe wzory figurek i specjalne akwarium do przechowywania żelkowych dzieł. Można za jego pomocą stworzyć pachnącego bałwana i kolorową choinkę, a także wiele innych zimowych akcesoriów.

Najnowszy w kolekcji zestaw TUBI JELLY DINOZAURY to propozycja dla miłośników tych prehistorycznych stworów, które wyginęły wiele milionów lat temu. Można ich stworzyć całe stadko i bawić się nimi bez końca.

Natomiast wszystkim miłośnikom klimatów związanych z morzem z pewnością sprawi radość zestaw TUBI JELLY PIRACI, który daje możliwość stworzenia pirackiej ferajny, albo zestaw TUBI JELLY SYRENKA, który pozwoli stworzyć kolorową trójwymiarową syrenkę i inne morskie stwory.

Piasek dynamiczny świetny pomysł na prezent dla maluchów.

Piasek dynamiczny to zabawkowy przebój. Jest kolorowy, plastyczny, czysty i przyjemny w dotyku, a, co najważniejsze, można się nim bawić w domu, co uszczęśliwia każde dziecko, któremu w okresie zimowym brakuje zabaw w piaskownicy. Piasek dynamiczny choć się przesypuje, to się nie rozsypuje, łatwo jest go więc posprzątać. Poza tym, jako, że został oczyszczony, może być proponowany do zabawy już bardzo małym dzieciom.

Warto zwrócić uwagę na ZESTAW FARMA, w którego skład wchodzą cztery kolory piasku i urocze foremki w kształcie zwierząt, lub ZESTAW PLAŻA, który zapakowany jest w wiaderko nadające się do przechowywania piasku.

Lakiery TUBI GLAM – pomysł na prezent dla młodych dam.

Nic nie sprawi takiej radości dziewczynkom, jak kosmetyki. Młode damy bawiąc się w salony piękności naśladują swoje mamy, ciocie i starsze siostry. W ten sposób rozwijają wyobraźnię i kreatywność, ćwiczą percepcję wzrokową i słuchową i gromadzą doświadczenia potrzebne im w dorosłym życiu. Ale do takiej zabawy warto wybierać przebadane i bezpieczne dla zdrowia kosmetyki stworzone specjalnie z myślą o dzieciach. Bez wątpienia do takich kosmetyków należą LAKIERY TUBI GLAM. Te zmywalne wodą lakiery do paznokci dla dzieci nie dość, że dostępne są w pięknych, nasyconych kolorach, to jeszcze obdarzone zostały gorzkim smakiem, aby przeciwdziałać nawykowi obgryzania paznokci. Mają więc same zalety i znakomicie nadają się na prezent. A zestaw czterech lakierów do paznokci będzie z pewnością prezentem wymarzonym.

SLIME od lat niezawodny jako prezent.

SLIME i zestawy DIY do ich tworzenia od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dzieci, dlatego ich wybór na prezent zdaje się gwarantować sukces. Warto zdecydować się na wersje DIY XL zawierające sporą ilość kolorowego kleju (aż 500 ml) i aktywatora (250 ml), oraz odpowiednie dodatki. Swietnym pomysłem będzie zestaw ZESTAW XL SUPER SLIME – GLOW IN THE DARK, pozwalający stworzyc glutka świecącego w ciemności.
Warto sięgnąć także po zestaw ZESTAW SUPER SLIME XL – CIASTKO, z którego powstanie glutek o zapachu ciastka, albo po przywodzący na myśl letnie miesiące ZESTAW SUPER SLIME XL – ARBUZ.