Zabawki dla dzieci do 100 zł – sprawdzone pomysły!

Poszukujesz inspiracji na zaskakujący prezent dla swojej pociechy? Wbrew pozorom nie musi on kosztować fortuny. Przedstawiamy listę kreatywnych zabawek do 100 zł, które pobudzą wyobraźnię Twojego dziecka i zachęcą je do twórczego spędzania czasu!

Fajne prezenty do 100 zł dla dziewczynek – lakiery

Małe księżniczki uwielbiają podbierać kosmetyki swoim mamom. Niestety znaczna część z nich nie nadaje się dla delikatniej skóry dziecka. Składy wielu produktów do malowania przeznaczonych dla dziewczynek również pozostawiają wiele do życzenia i mogą uczulać. Dlatego doskonałym i bezpiecznym rozwiązaniem są lakiery do paznokci Tubi Glam. Są przebadane dermatologicznie, a także łatwo zmywalne. Aby usunąć kosmetyk z paznokci, wystarczy użyć gąbki i odrobiny ciepłej wody, więc można zmieniać kolory do woli. To doskonały sposób na zniechęcenie dziecka do obgryzania paznokci, ponieważ lakiery mają gorzki smak. Do wyboru jest wiele niesamowitych odcieni, w tym seria neonowa, więc z łatwością stworzycie stylizację niczym z prawdziwego salonu manicure.

Zestaw do tworzenia żelowych figurek – prezent do 100 zł

Dzieci uwielbiają bawić się kolorowymi figurkami, a jeszcze większą frajdę sprawi im to, że mogą je wykonać samodzielnie. Z pomocą zestawów Tubi Jelly Twojemu dziecku uda się to z łatwością. Do wyboru jest mnóstwo pakietów tematycznych z szablonami oraz czystą folią, która umożliwia zaprojektowanie wzoru samodzielnie. Najpierw należy namalować wybrany kształt za pomocą kolorowego żelu, a następnie utrwalić go w aktywatorze rozpuszczonym w wodzie. Po kilku minutach otrzymujemy ręcznie wykonaną, unikalną figurkę. Można bawić się nią do woli, moczyć ją w wodzie, a także wykorzystać ją do stworzenia niesamowitej, żelowej dekoracji. W zestawie znajduje się także akwarium oraz specjalne granulki, które po wymieszaniu z wodą stworzą przezroczyste wypełnienie, w którym można umieścić wcześniej wykonane ozdoby. Całość będzie prezentować się pięknie w pokoju dziecka i napawać je dumą, ponieważ żelowa akwarium z kolorowymi ozdobami zostało wykonane samodzielnie.

Prezenty dla dzieci do 100 zł do kąpieli

Kreatywne pianki od Tuban to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, których pociechy trzeba długo namawiać do wzięcia kąpieli. Dzięki tym kolorowym kosmetykom dzieci będą czekać na ten moment cały dzień. Tubi Pianki mają piękne pastelowe kolory, a do tego są dostępne w niskie cenie. Po wydobyciu ich z opakowania można malować nimi po dowolnej zmywalnej powierzchni, takiej jak brzeg wanny czy kafelki. Mało tego – pianki są w pełni bezpieczne i mają właściwości emoliencyjne, więc można malować nimi nawet po skórze. Oprócz tego ich zwarta konsystencja sprawia, że świetnie nadają się do lepienia z nich rozmaitych kształtów. Z Zielonym Edkiem, Żółtą Krysią czy Różową Rozi już żadna kąpiel nie będzie nudna! Kreatywne pianki można wykorzystać również do stworzenia puszystego Fluffy Slime.

Sztuczny śnieg cały rok – fajny prezent dla każdego

Niestety, ale w ostatnich latach coraz trudniej o śnieg, nawet w okresie świątecznym. Dlatego, jeśli chcesz sprawić świetny prezent miłośnikowi białego puchu, to potrzebujesz zabawki dla dzieci, jaką jest Sztuczny Śnieg Tuban. Na czym polega jego niezwykłość? W zestawie znajdziesz pojemniczek, specjalny proszek oraz brokat. Wszystko, co należy zrobić, to dolać do magicznego proszku odrobinę wody, dobrze wstrząsnąć – a całość zmieni się w masę do złudzenia przypominającą prawdziwy śnieg. Różnica polega na tym, że nie trzeba martwić się o temperaturę przechowywania, ponieważ sztuczny śnieg nie rozpuszcza się, nawet podczas upałów. Za jego pomocą można tworzyć piękne zimowe dekoracje, rzucać się śnieżkami o każdej porze roku lub stworzyć niezwykłego slime’a o całkowicie nowej konsystencji.

Zajrzyjcie do naszego sklepu, by poznać inne kreatywne zabawki na prezent do 100 złotych!