TUBAN po raz dziewiąty wziął udział w największych TARGACH ZABAWEK na świecie!

W pierwszych dniach lutego bieżącego roku w Niemczech odbyły się Nürnberger Spielwarenmesse, czyli największe i powszechnie uznawane za najważniejsze na świecie Norymberskie Targi Zabawek . Wśród 2 843 wystawców z 70 krajów świata nie mogło zabraknąć firmy TUBAN, która już po raz dziewiąty miała okazję zaprezentować swoje produkty szerokiemu, bo aż 62-tysięcznemu, gronu odbiorców.

 

Jak co roku Norymberskie Targi były znakomitą okazją do nawiązania kontaktów handlowych, wymiany doświadczeń  oraz zapoznania się z trendami, jakie obowiązywać będą w branży zabawkarskiej w najbliższym czasie. Szczególnie z uwagi na ten ostatni aspekt, Targi okazały się też dla nas wydarzeniem niezwykle inspirującym.

Wśród dużej ilości wystawców, którzy wspólnie zaprezentowali odbiorcom ponad milion produktów, stoisko TUBAN cieszyło się w tym roku ogromną popularnością. Szczególne zainteresowanie wzbudziły nasze nowości, wśród których znalazły się:

ZESTAW DO BAŃKOWYCH EKSPERYMENTÓW

zawierający instrukcje i akcesoria potrzebne do wykonania w warunkach domowych aż 10 różnych sztuczek z bańkami mydlanymi.
Dzieci z jego pomocą mają szansę godzinami twórczo się bawić i próbować swoich sił w takich wyzwaniach jak:
– robienie kwadratowej lub trójkątnej bańki
– tworzenie gąsienicy i węża z baniek mydlanych
– zabawa w podbijanie bańki mydlanej
– tworzenie bańki w innej bańce mydlanej… i wiele innych
Zestaw skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, bo najprostsze eksperymenty mogą wykonywać już bardzo małe dzieci. Zabawka znakomicie nadaje się na prezent.

 

 

PIASEK HYDROFOBOWY

kolorowy piasek, który nie łączy się z wodą.
Zestaw do domowych eksperymentów zawiera różne kolory hydrofobowego piasku i niewielkie akwarium do przeprowadzenia doświadczenia, które należy wypełnić wodą. Wrzucany do wody piasek tworzy w niej ciekawe kształty. Po wyjęciu z wody piasek jest suchy, co zachęca młodego odkrywcę do dalszych eksperymentów. Zabawka inspiruje do poznawania świata poprzez doświadczenie i jest znakomitym pomysłem na prezent.

ZESTAW DIY SLIME GALAXY

zestaw do samodzielnego stworzenia prawdziwie “kosmicznej” wersji SLIME. Zestaw zawiera klej, aktywator i dodatki, które pozwalają stworzyć niezwykle ciekawego glutka.
Zabawka daje dzieciom mozliwość zaobserwowania ciekawych procesów chemicznych, ma tez wpływ na rozwój wyobraźni i umiejętności manualnych dzieci.

ZESTAW TUBI JELLY PLANETY

pozwalający tworzyć żelkowe planety i kolorowe gwiazdy w różnych rozmiarach. Zestaw zawiera cztery tubki z kolorowym płynem, aktywator i kosmiczne wzory. Zabawka pomaga poznawać świat za pomocą doświadczenia, bo proces przygotowywania obiektów wypełnionych kolorowym żelem jest fascynujący i wciągający. Zestaw znakomicie nadaje się na prezent dla ciekawych świata kandydatów na naukowców.

 

Poniżej znajduje się kilka zdjęć z tegorocznego wydarzenia, a my, pozytywnie zainspirowania, zabieramy się do pracy  i zaczynamy odliczać czas do następnych targów, które odbędą się w Norymberdze już za rok.