Prezenty na Dzień Dziecka do 30zł i do 60 zł

Propozycje prezentów na Dzień Dziecka do 30 zł i do 60 zł

Dzień Dziecka to chwila, na którą czekają z niecierpliwością wszystkie dzieci, niezależnie od tego, czy chodzą do przedszkola, czy do szkoły. Aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, warto zaplanować go odpowiednio wcześnie. Jeśli zastanawiacie się, co jakie prezenty kupić dzieciom z okazji tego Święta, poniżej prezentujemy zestawienie naszych zabawek w cenach do 30 zł oraz do 60 zł.

Prezenty w cenie do 30 złotych

W tej kategorii cenowej mamy kilka atrakcyjnych propozycji. Dla młodszych dzieci świetnym wyborem będzie piasek kinetyczny DYNAMIC SAND. Jest dostępny w różnych kolorach i zamknięty w szczelnym pojemniku, co ułatwia przechowywanie i sprawia, że piasek jest bezpieczny i nie wysycha. Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym mamy zestawy SLIME, które zapewnią świetną multisensoryczną zabawę. Dla starszych dzieci mamy propozycję, z którą stworzą streetartowe arcydzieła. NEO KREDA to spray do tworzenia zmywalnych graffiti, który jest bezpieczny i łatwy w użyciu na różnych powierzchniach, a przy tym zmywalny wodą.

Pogoda sprzyja wszelkim oudoorowym zabawom – dzieciom nie może zabraknąć płynu do baniek BIG BUBBLES! To niezawodny płyn, z którym dzieci mogą puszczać małe i ogromne bańki mydlane. Do tych dużych sprzydadzą się akcesoria – na przykład sznurki i obręcze. Cena ich nie przekracza 30 złotych!

Prezenty na Dzień Dziecka w cenie do 60 złotych

Dla osób z większym budżetem mamy zestawy piasków. Zestawy FARMA z piaskiem kinetycznym zawiera różnorodne kolory piasku i foremki do kreatywnej zabawy. Do naszej oferty trafił także zestaw Lodziarnia z ultramiękkim piaskiem FLUFFY SAND. Znajdziecie w nim foremki do robienia lodów oraz cztery kolory pachnącego piasku FLUFFY SAND.

Zestaw TUBI JELLY to możliwość tworzenia żelowych figurek z różnorodnych szablonów i kolorów, co stymuluje kreatywność i umiejętności manualne. Dla młodych naukowców polecamy PIASEK HYDROFOBOWY, który umożliwia przeprowadzenie ciekawych eksperymentów z odpychaniem wody.

Gdy zapowiada się Wam większa, plenerowa impreza z dużą liczbą dzieci, polecamy zakup płynu BIG BUBBLES o pojemności 5 litrów – to wystarczy Wam na wiele bańkowych pokazów!

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

Wybierając nasze zabawki jako prezenty na Dzień Dziecka, można być pewnym, że są one najwyższej jakości, bezpieczne dla dzieci i posiadają certyfikaty unijne. Nasze produkty pobudzają wyobraźnię i ciekawość, zapewniając doskonałą zabawę w Dzień Dziecka.