Nowość od TUBAN! ZESTAW SLIME I PIASEK DYNAMICZNY

Twoje dziecko uwielbia zabawy masami plastycznymi, które zapewniają mu wrażenia dotykowe? Często chce bawić się glutkami lub godzinami przesiaduje w piaskownicy? Mamy dla Was zabawkę, która łączy obie te dziecięce aktywności. Najmłodsi będą zachwyceni! SLIME DYNAMIC & SAND jest połączeniem dwóch mas plastycznych: slime i piasku dynamicznego, który się nie rozsypuje.

Slime i piasek dynamiczny w jednym – zrób to sam!

Jest to zestaw DIY, czyli zestaw do samodzielnego przygotowania – wszystkie składniki i akcesoria znajdziecie w opakowaniu. Na odwrocie pudełka znajdziecie także przepis, według którego można stworzyć tego wyjątkowego slima. Jednak tylko od was zależy, jaką będzie miał strukturę! Składniki zestawu umożliwią Wam stworzenie klasycznego slime, do którego możecie dodać piasek dynamiczny w takiej ilości, jak chcecie. Glutek, którego otrzymacie, zaskoczy Was strukturą. Nie jest on gładki, ma wyczuwalne drobiny piasku, ale nie przyczepiają się one do rąk. Im więcej piasku dodacie, tym będzie on bardziej szorstki, nie straci jednak przy tym swojej elastyczności. Ciekawe kolory składników i powstałej z nich masy, zachęcą do eksperymentów nawet dzieci stroniące od zabaw manualnych.

Wybierz rozmiar zestawu kreatywnego

Zestawy sprzedawane są w dwóch rozmiarach: małym oraz XXL. W obu znajdziesz wszystkie składniki i akcesoria, niezbędne do stworzenia zestawu. W opakowaniu znajdziecie klej PVA o pojemności 500ml lub 100ml, aktywator oraz dodatek w postaci zielonego piasku dynamicznego.

Wrażenia sensoryczne

Zabawa zestawem kreatywnym SLIME DYNAMIC & SAND dostarcza dzieciom wielu wrażeń. Dzieci mają okazję doświadczać różnych faktur i gęstości. Uczą się oceniać, czy coś jest mokre, lepkie czy suche. Łączenie składników wymaga zrozumienia, czym jest ilość i proporcja. Aby poszerzyć wrażenia sensoryczne w trakcie zabawy, możecie każdego slime’a wzbogacić, dodając kilka kropel aromatu. Wybór aromatów do slime’a znajdziecie tutaj.