Nową nazwa RONDA w Jaworznie, promujemy pozytywne myślenie!

Nowa nazwa ronda w Jaworznie

Rondo POGODY DUCHA, taką nazwę będzie w tym roku nosić skrzyżowanie znajdujące się u zbiegu ulic Grunwaldzkiej, Kolejowej i Królowej Jadwigi w Jaworznie. Nazwę nadał Jakub Bochenek, właściciel firmy TUBAN, który po raz dziewiąty wygrał taką możliwość podczas aukcji w ramach 31. finału WOŚP. TUBAN oficjalnie wspiera WOŚP już od prawie dekady.

W ubiegłych latach rondo nosiło wiele różnych nazw. Takich związanych z działalnością firmy: RONDO BANIEK MYDLANYCH, RONDO SLIME, jak i ze zmieniającą się sytuacją na świecie jak: RONDO WOLNEJ UKRAINY. W tym roku postawiliśmy na promowanie pozytywnego myślenia, a nazwa ronda w centrum Jaworzna od dwóch tygodni brzmi RONDO POGODY DUCHA.

Co mieliśmy na myśli, wybierając tę właśnie nazwę?

Nazwa RONDO POGODY DUCHA może być inspiracją do dbania o dobre samopoczucie i wzajemne relacje. Może przypominać o potrzebie spokoju, harmonii i zrównoważonego podejścia w życiu codziennym. Może kierować myśli na rzeczy pozytywne i wyrażać wdzięczność za mniejsze i większe dobre rzeczy jakie spotykają nas w codziennym życiu.