Nawilżenie dłoni w nowym wydaniu! Poznaj pianki Shock!

Któż z nas nie pamięta z dzieciństwa kultowych oranżadek lub cukierków, które strzelały na języku? To delikatne mrowienie i cichutki dźwięk pstrykającego proszku wszystkim nam dawał wiele frajdy. Dziś możemy wrócić do tych wspomnień! Poznajcie nowość od marki Tuban – multisensoryczne pianko-żele Shock, które… strzelają po kontakcie ze skórą naszych dłoni. Pianki Shock to gwarancja zabawy – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Doskonale nawilżają, chłodzą i pobudzają aż cztery zmysły jednocześnie. A to tylko niektóre z ich zalet!

Czym jest multisensoryczny pianko-żel?

Shock to nietypowe połączenie klasycznej pianki w tubce oraz żelu nawilżającego i chłodzącego skórę. To, co czyni je produktem tak wyjątkowym, to delikatne drobinki, które strzelają po kontakcie z naszymi dłońmi. Dzięki temu żel do zabawy pobudza aż cztery zmysły w tym samym czasie. Wybuchające drobinki dają uczucie mrowienia oraz chłodu (zmysł dotyku), a także cichutko strzelają (zmysł słuchu). Co więcej, puszysta pianka po wtarciu w dłonie znika (zmysł wzroku) oraz cudownie pachnie (zmysł węchu). Cztery różne zapachy Shocków, to gwarancja tego, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pianko-żel Shock może więc posłużyć zarówno jako zamiennik klasycznego kremu lub balsamu do rąk, ale również może być sposobem na zabawę z dzieckiem. Multisensoryczne właściwości pianki sprawiają, że maluch otrzyma prawdziwą eksplozję doznań. Trudno o bardziej kreatywny sposób na wspieranie jego integracji sensorycznej – a to z kolei wpływa na zdolności poznawcze dziecka. Pielęgnacja, zabawa i wsparcie rozwoju jednocześnie!

Jak używać takiej pianki?

Na początek warto zaznaczyć, że intensywność wrażenia „strzelania” drobinek na dłoniach zależy od temperatury naszej skóry. Krótko mówiąc – im cieplejsze Twoje ręce, tym bardziej intensywny efekt osiągniesz. Na właściwości pianki wpływ ma także temperatura otoczenia. Jeśli trzymasz tubkę w niskiej temperaturze, produkt traci swoje właściwości (jednak nie martw się – po pozostawieniu jej w temperaturze pokojowej, zdolności „strzelania” wrócą). Każde użycie pianko-żelu multisensorycznego Shock rozpocznij od dokładnego i energicznego wstrząsania pojemnikiem przez około minutę. Pianka zamknięta jest w klasycznej puszce – podobnej do zwykłej pianki do golenia czy stylizacji włosów. Po wstrząśnięciu można już zaaplikować niewielką ilość pianki Shock na wewnętrzną część dłoni, a następnie zacząć ją delikatnie wcierać. Efekt jest natychmiastowy – już po sekundzie można poczuć strzelanie, mrowienie, chłodzenie oraz (w przypadku wersji zapachowych) intensywny zapach. Po zabawie nie trzeba nic więcej . Pianka ma właściwości nawilżające i nie trzeba jej zmywać. Jeśli pianka zostanie użyta do zabawy z dzieckiem, pamiętaj, że z produktu może korzystać jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.

Zalety pianko-żelu Shock

Pianka intensywnie pobudza zmysły i zapewnia fantastyczną zabawę zarówno dla dzieciaków, jak i dorosłych. Jej używanie jest znacznie przyjemniejsze niż aplikowanie zwykłego kremu do rąk. Taka codzienna pielęgnacja dłoni z użyciem multisensorycznej pianki może stać się pobudzającym i przede wszystkim relaksującym rytuałem, który pokocha każdy, kto boryka się ze stresem. Natychmiast po użyciu pianka uwalnia fenomenalny zapach oraz daje uczucie mrowienia i chłodu – pożądane szczególnie latem. Produkt korzystnie wpływa na zdolności poznawcze i motoryczne u dzieci, wspierając u nich integrację sensoryczną. To zabawa, która daje wiele frajdy, niezależnie od wieku.

Poznaj wszystkie zapachy!

Pianko-żel multisensoryczny Shock dostępny jest w aż pięciu odsłonach – neutralnej (bezzapachowej), ice (mrożącej), rozkosznej wanilii, słodkiej truskawki oraz orzeźwiającego zielonego jabłuszka. Każda z nich ma inny kolor! Jeśli chcecie wypróbować wszystkich pianek naraz, możesz kupić ekonomiczne opakowanie zbiorcze z aż 15 sztukami Shock, każdy o pojemności 200 ml. Co ważne – produkt został wyprodukowany w Polsce i jest przebadany dermatologicznie.

Pobudzajcie swoje zmysły, relaksujcie się i bawcie – samodzielnie albo z dzieckiem. Pianko-żel multisensoryczny Shock to dowód na to, że nawet codzienna pielęgnacja skóry naszej dłoni nie musi być nudna. Gwarantujemy, że będziecie do niej wracać!