SLIME

Filtrowanie

87 produkty znalezionych

SLIME

Rozbudź kreatywność dziecka, oferując mu do zabawy bajecznie kolorowego SLIME. W ofercie firmy Tuban znajdziesz mnóstwo niepowtarzalnych mas plastycznych przeznaczonych do samodzielnego przygotowania w domu, przedszkolu lub szkole. To produkty bezpieczne w stosowaniu, wyprodukowane z bezpiecznych składników, które nie zagrażają zdrowiu najmłodszych. Sprawdź naszą ofertę i zamów wybrane przez siebie rodzaje.

Oryginalny glutek SLIME

Oferujemy różnorodne produkty, dzięki którym tworzone przez dzieci masy plastyczne SLIME zyskają nie tylko oryginalny kolor, ale i wyjątkowy zapach oraz fakturę. Znajdziesz u nas bezpieczny i łatwy w użyciu zapachowy lub bezzapachowy klej PVA, aktywator do Slime, a także różnego rodzaju brokaty, barwniki, kolorowe kulki styropianowe, sztuczny śnieg i wiele więcej. Dzięki tego typu dodatkom tworzony przez dziecko glutek zyska niepowtarzalny wygląd, a zabawa nabierze wyjątkowo kreatywnego charakteru.

Dla wszystkich amatorów zabaw glutkiem, stworzyliśmy wyjątkowe tematyczne zestawy kreatywne do robienia SLIME. Zawierają one wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do wykonania glutka, a także fantazyjne, dopasowane do tematu przewodniego zestawu, dodatki. Takie pudełko pełne różności, z którym dziecko może stworzyć coś samodzielnie, to doskonały pomysł na kreatywny prezent, który pobudzi wyobraźnię malucha. Zestawy mają różne wielkości, kolory, a nawet zapachy, więc każdy miłośnik zabaw DIY na pewno znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Slime – jak zrobić

A jak się robi SLIME krok po kroku? To dziecinnie proste! Najpierw należy wlać odpowiednią ilość kleju PVA to miseczki. Następnie, chcąc nadać swojemu dziełu wyjątkowego charakteru, warto dodać do niego kilka kropel barwnika, albo brokat i wszystko dokładnie wymieszać. Teraz, by masa nabrała pożądanej konsystencji, należy dodać aktywator. Trzeba dolewać go powoli i bacznie obserwować. Gdy glutek zacznie odrywać się od ścianek miseczki i przestanie kleić się do rąk, będzie to znak, że SLIME gotowy! Można rozpocząć zabawę lub też udekorować go wybranymi dodatkami.

Dodając inne, dostępne w naszym sklepie składniki można stworzyć glutki o zupełnie nowych właściwościach. Niezwykły Fluffy Slime, o mięciutkiej, lekkiej jak chmurka konsystencji tworzy się, dodając do SLIME Tubi piankę kreatywną w wybranym kolorze. Dzięki niej glutek zyska nie tylko niezwykły wygląd, ale też przyjemną fakturę. Gotowy SLIME można połączyć ze Sztucznym Śniegiem, dzięki czemu masa nabierze prawdziwie śniegowej konsystencji. A po dodaniu dostępnych w kilku kolorach styropianowych kuleczek, powstanie niezwykły Floam Slime. Taki chrupiący w dłoniach slime to masa nowych doświadczeń dotykowych!

Kreatywny Slime

Do wzbogacenia Slime można także wykorzystać wszystko to, co znajduje się w domu. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dlatego samodzielne wykonywanie glutka to doskonały sposób na pobudzenie dziecięcej kreatywności.

W ofercie sklepu znajdziesz również gotowe masy plastyczne, które można wzbogacać wymienionymi dodatkami. Dekorowanie gotowych glutków to doskonała zabawa, zwłaszcza dla młodszych dzieci

Gotowy Slime to doskonała zabawka sensoryczna, która pomaga dziecku rozwijać jego zdolności manualne. Ugniatanie Slima, robienie z niego baniek, rozciąganie go, czy przelewanie między palcami to zajęcia, które pozwalają najmłodszym ćwiczyć mięśnie dłoni oraz skupienie. Taka zabawa pozwala także dziecku poznawać różne tekstury, angażując zmysł dotyku.

Nasze produkty to nie tylko świetna zabawa, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Gotowe Slimy dostępne na naszej stronie oraz składniki do ich wykonania posiadają atesty. Dlatego wybierając je, masz pewność, że są pozbawione substancji toksycznych czy drażniących, które mógłby mieć negatywny wpływ na zdrowie malucha.

Zapewnij dziecku mnóstwo fantastycznej rozrywki, sięgając po gotowe SLIME i dobierając do nich różnorodne materiały dekoracyjne. Znajdziesz tu także różnorodne masy plastyczne SLIME do kupienia w formie półproduktów. To ekonomiczne rozwiązanie, które dostarczy dziecku dodatkowej rozrywki.. Przygotowując glutki, pamiętaj o przestrzeganiu zalecanych proporcji. Zapraszamy na zakupy!

Idealny prezent!

Karta podarunkowa

Podaruj kartę podarunkowa Tuban, zamów już od 50zł!

Zamów kartę podarunkową
Bądź na bieżąco

Newsletter

Dołącz do naszego Newslettera
i zdobądź 10% rabatu na najbliższe zakupy!

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem sklep internetowego i akceptuję jego postanowienia oraz że zapoznałem się z Polityką prywatności sklepu

 

I confirm that I have read the Regulations of the online store and accept its provisions and that I have read the Privacy Policy of the store