Jakie zabawki kreatywne warto mieć na sklepowej półce?

Coraz trudniejsza sytuacja ekonomiczna, spowodowana inflacją, sprawia, że sprzedawcy sklepów zabawkowych stoją przed ogromnym wyzwaniem, trudno jest bowiem obecnie zaspokoić rosnące oczekiwania klientów i tak zapełnić sklepowe półki, aby utrzymać konkurencyjność cenową. A przecież właśnie za sukcesem w branży detalicznej stoi właściwe wyposażenie sklepowej półki – atrakcyjne asortymentowo i cenowo dla klienta sklepu. Dobrze dobrany asortyment przesądza o sukcesie lub porażce sprzedawcy. Planując zatowarowanie półek na nadchodzący kwartał, który zawsze w branży zabawek wyróżnia się największym obrotem, warto sięgnąć po produkty Tuban.

Dlaczego warto sięgnąć po zabawki TUBAN

Tuban gwarantuje dobry stosunek ceny do jakości, estetyczny, przyciągający wzrok klientów design opakowań oraz to, że zakupiona zabawka zapewni dzieciom godziny świetnej zabawy. Laboratorium kreatywnej zabawy Tuban to uznany polski producent nie tylko na rodzimym rynku, ale także na świecie.

W tym artykule przyjrzymy się ofercie zabawek Tubana i wskażemy, po które produkty warto sięgnąć w nadchodzącym okresie jesienno-świątecznym. Sytuują się one bowiem wysoko w statystykach sprzedaży nie tylko w sklepach stacjonarnych – warto wstawić je także na wirtualna półkę w sklepie internetowym.

Zabawki kreatywne dla dzieci

-> Tubi Jelly to hit wśród prezentów. Jest idealną propozycją na świąteczny lub urodzinowy upominek w kwocie około 100 złotych. Rozwija w dzieciach zręczność i kreatywność. Kolorowe żele pozwalają najmłodszym stworzyć figurki lub planety, które należy umieścić w aktywatorze. Po ich utrwaleniu dzieci mogą przechowywać je w pojemniku z żelowymi kryształami, tworząc w ten sposób swoją kolekcję planet, dinozaurów lub morskich stworzeń. Do wyboru wiele zestawów tematycznych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

->Tuban oferuje ogromny wybór slimów – w ofercie znajdują się duże i małe zastawy do samodzielnego wykonania lub gotowe masy plastyczne w pojemnikach. Slimy DIY doskonale wyróżniają się na sklepowej półce estetyką i spójnością koncepcji graficznej. Jest to kolekcja aż dziewięciu rodzajów, z których każdy ma zupełnie inne właściwości. Slimy różnią się dodatkami, kolorem, a nawet zapachem. W zależności od budżetu można wybrać tańsza wersję z mniejszą pojemnością, lub droższą, pozwalającą na zrobienie nawet kilku slimów. Dla wolących już gotowe masy plastyczne mamy Jiggly Slime, którego nie trzeba ugniatać i wyrabiać – od razu można się nim bawić! Jiggly Slime występuje w trzech pojemnościach i siedmiu kolorach, a wśród nich są slimy zapachowe lub perłowe.

-> Piaski dynamiczne, które nie twardnieją i nie wysychają, to doskonała propozycja na jesień i zimę, dla dzieci, które kochają zabawy w piaskownicy. W ofercie znajdują się zarówno zestawy z kolorowymi piaskami i foremkami, jak i opakowania samego piasku. W zależności od ilości miejsca na półce, można wybrać pomiędzy różnymi pojemnościami: 1kg, 2,5kg, a nawet 5 kg! Każdy z nich daje się formować, nie rozsypuje się jak piasek tradycyjny i jest wolny od zanieczyszczeń.

-> Tubi Glam to kolekcja dla małych księżniczek, w skład której wchodzą lakiery do paznokci i błyszczyki. Wszystkie produkty z serii są przyjazne dla dzieci. Lakiery można zmywać wodą, a błyszczyki wyróżniają piękne zapachy. Produkty można nabyć w wygodnych ekspozytorach z haczykami.

-> Neo Kreda, Tubi Pianka oraz Pianka Multisensoryczna to produkty w sprayu różniące się właściwościami. Sprzedawane są w gotowych displeyach, co ułatwia ich przechowywanie na sklepowej półce. Mogą być kupowane jako dodatek do prezentu lub jako samodzielny upominek do 30 złotych. Każdy z tych produktów zachwyci! Kreda w sparyu to idealny prezent także dla nastolatków – pozwala ona na stworzenie zmywalnego graffiti. Tubi Pianka służy do zabawy w kąpieli, ale także można ją dodać do slima, urozmaicając jego konsystencję. Z pianką multisensoryczną dzieci mogą doświadczyć wielu wrażeń zmysłowych na raz. Pianka nałożona na dłoń delikatnie strzela, pachnie, chłodzi i łaskocze.

Polskie zabawki

Wszystkie produkty z Tuban Laboratorium kreatywnej zabawy przechodzą niezbędne testy i są odpowiednie dla dzieci. Produkcja odbywa się w Polsce w oparciu o najwyższe standardy. Na korzyść marki przemawia fakt, że jej produkty zostały wielokrotnie nagrodzone w konkursach i plebiscytach. Tubi Jelly Planety jako jedyny polski produkt został nominowany do nagrody w kategorii Zabawka innowacyjna na tegorocznych targach Kind&Jugend w Kolonii. Zabawka ta otrzymała także Nagrodę Dzieci w konkursie Zabawka Roku 2023.

Wkrótce zostanie opublikowany także przewodnik po prezentach świątecznych marki Tuban, w którym będzie można zobaczyć przekrój całej oferty dedykowanej na okres jesienno-świąteczny.